Informacje ogólne

Zapraszamy na ósmą edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w dniach 15-16 września na STADIONIE WROCŁAW

Dla jednych urlopy, dla innych wakacje trwają jeszcze w najlepsze, ale już czas, aby zacząć myśleć o i planować kolejną edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Na najbliższe Targi zapraszamy w drugi weekend września, na STADION WROCŁAW. Wstęp BEZPŁATNY.

Patrząc na zainteresowanie firm i liczne zapytania od zwiedzających liczymy, że najbliższa edycja będzie jeszcze większa od poprzednich. Szykujemy dla Państwa sporo niespodzianek. Każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie. Na Stadionie czekać będą z atrakcyjnymi ofertami dolnośląscy deweloperzy oraz banki i pośrednicy finansowi. Bogata oferta wystawców to nie wszystko – mocno akcentujemy wydarzenia towarzyszące, które naszym zdaniem istotnie pomagają w budowaniu  rangi tej imprezy – znajdą Państwo u nas szereg ciekawych wykładów, spotkań, szkoleń pomagających w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego mieszkania, domu czy działki a także remontu i urządzenia zakupionej już nieruchomości. Czekać będą również liczne konkursy z nagrodami. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Targów w pierwszy wrześniowy weekend – specjalnie dla najmłodszych przygotujemy plac zabaw i zapewnimy profesjonalną opiekę dla maluchów.

Targi mieszkaniowe we Wrocławiu zgromadzą największych deweloperów z regionu i Polski m.in.: Blockpol, PCG, Archicom, DOM Developer, WPBM Mój Dom, Arkop Deweloper, Temar Deweloper, Rafin Developer, Triada Dom, Inkom, Salwirak) oraz przedstawiciele ogólnopolskich firm deweloperskich (Vantage Development, Atal, Jakon, Fadesa Polnord Polska, Ronson, Bouygues Immobilier). Nie zabrakło ofert kredytów mieszkaniowych prezentowanych przez pośredników (Muratr Finanse, Doradza.pl, PLCG Kredyty Hipoteczne). Liczną reprezentację miały agencje pośrednictwa nieruchomości (Panorama Nieruchomości, SN Bracia Juszczak, DOSPON i inni.

Firmy finansowe oferować będą szereg specjalnych usług przygotowanych specjalnie na Targi m.in.: niska prowizja dla kredytu mieszkaniowego, szeroki zakresem kredytowania, długi okres spłaty oraz krótki okres czekania na wydanie decyzji kredytowej. Bez problemu będzie można poprosić o przeprowadzenie symulacji wysokości i warunków kredytu i ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się, od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, jak uniknąć rejestrów kredytowych i załatwić wiele innych spraw. Na pewno warto na targach skorzystać z bogatej oferty tych firm.

Inwestorzy zainteresowani własnym „M” kupią je na naszych targach - bezpiecznie i w korzystnej cenie – dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Funkcjonować będą punkty doradcze obejmujące dziedziny z zakresu: finansów, podatków i prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym, wyceny nieruchomości, remontu i budowy domu, architektury wnętrz i stylizacji. Szczególnej uwadze polecane są spotkania ze specjalistami od finansów, którzy szczegółowo omówią nowe zasady udzielania kredytów hipotecznych (omówione zostaną zmiany, które m.in. dają możliwość wcześniejszej spłaty bez dodatkowych opłat (prowizja za wcześniejszą spłatę tylko przez 3 lata) a co najważniejsze w przypadku braku spłaty kredytu, to klient, a nie bank sprzedaje nieruchomość). Nie do przecenienia są także techniczne wskazówki - jak uniknąć błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera - porady i sugestie, na co zwrócić uwagę czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz:, na co zwracać uwagę przy wyborze mieszkania czy jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Zapraszamy także tych, którzy szukają nieruchomości, jako nowego sposobu na inwestowanie kapitału. Tym osobom proponujemy cykl wykładów poświęconych tematyce mieszkanie na wynajem. Na tych, co szukają mieszkania na rynku wtórnym czekać będą specjaliście z Centrum Rynku Wtórnego. Doradcy z Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości – DOSPON.

Wszyscy odwiedzający targi po wypełnieniu krótkiej ankiety otrzymają bezpłatne czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji, katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Wrocławia i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

  • 15-16 września 2018 roku – Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – STADION WROCŁAW


Drukuj