Informacje ogólne

serdecznie dziękujemy za udział Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, których cztery edycje w 2017 roku odbyły się w Warszawie. Partnerami tegorocznych edycji Targów Mieszkaniowych byli: PORT PRASKI, YIT oraz APM DEVELOPMENT.

Dziękujemy Wystawcom, Patronom Honorowym i medialnym oraz organizacjom i Stowarzyszeniom za wsparcie tegorocznej edycji targów. Dziękujemy prelegentom i doradcom, którzy pomogli w przygotowaniu imprezy, i których zaangażowanie potwierdza rangę i użyteczność wydarzenia. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy rynku – deweloperzy, agencje nieruchomości, banki i doradcy kredytowi spędzili owocnie czas na targach a poszukujący mieszkania czy domu znaleźli właściwą dla siebie ofertę.

Z przyjemnością informujemy, że cztery tegoroczne, warszawskie edycje imprezy odwiedziło łącznie 24 725 osób zainteresowanych zakupem własnego lokum, a swoją ofertę zaprezentowało blisko 350 Wystawców.

Trzem edycjom Targów towarzyszyło Centrum Rynku Wtórnego, w którym licencjonowane warszawskie i mazowieckie agencje rynku nieruchomości (członkowie Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami) wystawiły na sprzedaż szeroką ofertę mieszkań, domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych z Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagali zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości.

wybierz największe Targi z wieloletnią tradycją i rzetelnego organizatora

zgłoś dziś swoją obecność na Targach Mieszkaniowych w 2018 r.

Torwar                                                PGE Narodowy

17 i 18 marca                                     14 i 15 kwietnia

8 i 9 września                                    24 i 25 listopada

 

 

zapraszamy do kontaktu


Drukuj