Informacje ogólne

64. warszawska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Torwar, 8 i 9 września

Pierwsza po wakacjach, największa i najważniejsza impreza targowa dedykowana szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości odbędzie sie w dniach 8 i 9 września na warszawskim Torwarze. Swoje oferty przedstawi ponad 120 wystawców: deweloperów, banków i pośredników kredytowych.
Promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty oraz… blisko 10 tys. mieszkań w Warszawie, z czego prawie połowa z rynku pierwotnego, w tym bogata oferta mieszkań na wynajem. Bogatej ofercie wystawców towarzyszyć będzie szereg wydarzeń programowych pomagających w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków.

Na targach oferta mieszkań będzie pokaźna i różnorodna, obfitująca w nowe inwestycje mieszkaniowe, w których można bez ograniczeń wybrać optymalnie zaprojektowane i najlepiej położone mieszkanie i takie, w których pozostały ostatnie lokale wystawiane na sprzedaż teraz w okazyjnej cenie. Tym razem na targowych gości czekać będzie blisko 120 wystawców, a wśród nich m.in.: APM Development, Arche, Atal, Dom Development, LC Corp, Mak Dom, Marvipol, Port Praski, Radius Projekt, Robyg, Victoria Dom, Yareal Polska czy Yuniversal Podlaski.

Deweloperzy przedstawią nowe inwestycje, w których dominują mieszkania 2- i 3-pokojowe, do 55 m2, na które jest największe zapotrzebowanie. Dużą popularnością cieszą się lokale posiadające osobną kuchnię – przy czym wiele z targowych mieszkań jest tak zaprojektowanych, że można je swobodnie przebudować uzyskując kosztem kuchni dodatkowy pokój z aneksem. Nie zabraknie w targowej ofercie także mieszkań małych - na wynajem.

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego. Blisko 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi na sprzedaż mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, lokale usługowe oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagać będą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Ponadto można będzie zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.

WSTĘP NA TARGI
8 i 9 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00–17.00
Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają czasopisma o tematyce wnętrzarskiej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

zapraszamy do kontaktu

 


Drukuj