Sponsor

Sprzedaż i kupno mieszkania nigdy nie były tak proste. Firma Kodit.io powstała w 2017 roku. Czerpiemy z fińskiej kultury zakorzenionej w prostocie i funkcjonalności. Naszym celem jest zminimalizowanie stresu, jaki wiąże się ze sprzedażą i kupnem mieszkania. Dzięki zaawansowanej technologii, sprzedawcom mieszkań składamy natychmiastowe oferty kupna, a osobom poszukującym nowego lokum odremontowane i gotowe do wprowadzenia się mieszkania. W ciągu ostatnich 3 lat, zyskaliśmy pozycję lidera iBuyingu w Europie oraz uznanie na arenie międzynarodowej.

Sprzedaj nam swoje mieszkanie - wystarczy kilka kliknięć Już na podstawie kilku bazowych informacji na temat mieszkania (jak np. adres, rozmiar, piętro, stan), jesteśmy w stanie przygotować wstępną wycenę. Następnie, po 20-minutowej wizycie naszego specjalisty, przesyłamy ofertę kupna w ciągu 24 godzin.

Nowe mieszkanie od ręki Jeśli szukasz stylowego, odnowionego mieszkania w dobrej lokalizacji, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Dokładamy wszelkich starań, by mieszkania Kodit.io były odremontowane wg najwyższych standardów, byś mógł wprowadzić się do nowego domu od razu po sfinalizowaniu transakcji.

Wymień stare mieszkanie na nowe Planujesz przeprowadzkę? Szukasz większej przestrzeni dla powiększającej się rodziny? Sprzedaj nam swoje mieszkanie i wybierz jedno ze świeżo odremontowanych mieszkań Kodit.io. Zmiana miejsca zamieszkania nigdy nie była tak prosta!

 

Więcej informacji: www.kodit.io

 


Drukuj