Partner PORT PRASKI

 

 

Port Praski to prawdziwe „miasto nowej generacji”, zlokalizowane na prawie czterdziestohektarowym terenie w ścisłym centrum Warszawy niedaleko Starego Miasta, w sąsiedztwie Stadionu Narodowego i dwóch stacji metra, a jednocześnie w pobliżu Wisły i terenów rekreacyjnych. To jedno z największych przedsięwzięć architektonicznych w Polsce, a nawet w Europie. Miasto nowej generacji to nie tylko hasło, a rzeczywistość. Port Praski będzie łączyć ze sobą cztery dzielnice pełniące różne funkcje: mieszkaniową Starą Pragę, usługowo-handlowe Doki, biznesowe City i rekreacyjny Park Mediów. Wszystkie dzielnice będą wzajemnie się przenikać i tworzyć jedną spójną całość. Miejsce to stanie się samowystarczalnym „miastem w mieście”, które będzie odpowiadać na wszystkie potrzeby mieszkańców.

Jako pierwszy realizowany jest obszar Starej Pragi - dzielnicy mieszkalno-usługowej. Zabudowa Starej Pragi nawiązuje do historycznej architektury stolicy. Obecnie dostępne są mieszkania i apartamenty w pięciu budynkach: czterech gotowych do zamieszkania - Port II, Port, Latarnia, Sierakowskiego II oraz Sierakowskiego 4, który zostanie zrealizowany w pierwszej połowie 2020 roku.

Wszystkie inwestycje realizowane w Porcie Praskim zostały zaprojektowane przez najlepsze pracownie architektoniczne oraz wykonane z najwyższej jakości materiałów. Potwierdzają to zdobyte prestiżowe nagrody: Budowa Roku 2013, Budowa Roku 2015, Modernizacja Roku 2015, Inwestycja Roku 2015, Budowlana Firma Roku 2015, 2016 oraz 2017, Budowa Roku 2016, Signum Temporis – Znak Czasu 2017, Top Builder 2018, Polski Herkules 2018, Budowa Roku 2018.

Więcej informacji : www.portpraski.pl

 

 

 

 

Wiz.: APA Wojciechowski

 


Drukuj