Targi...

 

61. warszawska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
odbędzie się w dniach 25 i 26 listopada na PGE Narodowym

To ostatnia w tym roku szansa na zakup mieszkania w ofercie specjalnej, dedykowanej klientom targów, możliwość zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkaniowymi, a także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocowych państwa skierowanych do młodych. Swoją ofertę zaprezentują: deweloperzy, banki i pośrednicy kredytowi a także pośrednicy w obrocie nieruchomościami.
Wstęp wolny
.

Zakup mieszkania to nie tylko wybór dogodnej lokalizacji. Za tą decyzją stoi również potrzeba wnikliwego poznania rynku, znajomość prawa i należyte możliwości finansowe. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Na targach zainteresowani mogą zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”. Równolegle z Targami odbywać się będą bezpłatne wykłady, seminaria i warsztaty dotyczące ochrony nabywcy w umowach deweloperskich, finansowania inwestycji mieszkaniowych, rozliczeń podatkowych, zagadnień technicznych i dokumentacyjnych związanych z zakupem mieszkania. Pod targowym dachem PGE Narodowego powstanie również rozbudowane Centrum Porad, w którym goście będą mogli korzystać z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: prawa, podatków, finansów czy aranżacji wnętrz i stylizacji.

Obok bogatej oferty wystawców i propozycji programowych na odwiedzających czekać będzie bezpłatny katalog Inwestycje Mieszkaniowe z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładnymi informacjami o lokalizacji, cenie, metrażu i terminie zakończenia budowy.

 


25 i 26 listopada (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00
PGE Narodowy, aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.


Drukuj