Targi...

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
21-22 października 2017. AMBEREXPO – GDAŃSK. WSTĘP WOLNY.

 

Zapraszamy na kolejną edycję Targów Mieszkaniowych. Tym razem w dniach 21-22 października do hali AMBEREXPO. Zapraszamy, tych którzy szukają swojego pierwszego mieszkania, domu, jak i tych którzy chcą zamienić swoje „M” np. na większe.
Jeśli potrzebujesz fachowej porady kredytowej, brakuje ci inspiracji i pomysłu jak wykończyć wnętrze, nie wiesz, z jakich materiałów skorzystać, chcesz się dowiedzieć jak szybko i bezpiecznie sfinansować zakup nieruchomości przyjdź na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
.

Na zainteresowanych zakupem mieszkania czekać będzie blisko stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i w Centrum Bezpłatnych Porad. Wystawcy zapewniają promocje oraz specjalne oferty na swoich stoiskach podczas targowego weekendu.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego jak i wtórnego z: Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta. Jesienne targi w Trójmieście zgromadzą największych deweloperów m.in.: EURO STYL, INPRO, ATAL, POLNORD, PB GÓRSKI, PB DOMESTA, ROBYG, DEKPOL, którzy zaprezentują bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania. Warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytowej banków oraz pośredników finansowych m.in.: Murator Finanse, Credit In, Doradza.pl.  Będzie można przeprowadzić symulację wysokości i warunków kredytu, ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, czy jak uniknąć rejestrów kredytowych.

Podczas Targów funkcjonować będą punkty doradcze m.in.: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, wynajem oraz architektura wnętrz i stylizacja i aranżacja zieleni. Dla gości Targów przygotowano konkurs z nagrodami, szczegóły już wkrótce .

Wszyscy odwiedzający targi otrzymują czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej, mapy inwestycji mieszkaniowych i  ekskluzywny katalog targowy prezentujący aktualne inwestycje z Trójmiasta i okolic.

Po raz kolejny nad trójmiejską edycją Targów Honorowy Patronat przyjęli m.in.:

  • Prezydent Miasta Gdańska
  • Prezydent Miasta Sopotu
  • Prezydent Miasta Gdyni

 

Anna Szweda
Project  Manager
tel.: 516 124 175

e-mail: aszweda@muratorexpo.pl

 


Drukuj