Informacje ogólne

Szanowni Państwo,

dziękujemy za udział w dziesiątej edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbyły się w dniach 17-18 lutego 2018 r. w hali ERGO ARENA.
Z przyjemnością informujemy, że ta edycja była rekordowa zarówno pod względem liczby odwiedzających jak i firm prezentujących swoją ofertę. Serdeczne podziękowania składamy Wystawcom, Patronom Honorowym i Medialnym oraz Organizacjom i Stowarzyszeniom za wsparcie. Dziękujemy prelegentom i doradcom, którzy pomogli w przygotowaniu imprezy. Liczymy, że wszyscy uczestnicy rynku – deweloperzy, agencje nieruchomości, doradcy kredytowi i finansowi spędzili owocnie czas na targach, a odwiedzający znaleźli właściwą dla siebie ofertę i poradę.

Powierzchnia wystawiennicza prezentowała się imponująco – stoiska Wystawców przyciągały atrakcyjną aranżacją i profesjonalnym sposobem prezentacji. W stosunku do poprzednich edycji więcej było stoisk indywidualnych. Swoją ofertę przedstawiło blisko stu Wystawców, w tym m.in.: ALLCON, EURO STYL, ATAL, INPRO, PB GÓRSKI, ARCHICOM, DS. DEVELOPMENT, SIÓDME NIEBO, PB KOKOSZKI, PB DOMESTA, SEMEKO, DEKPOL, ECO CLASSIC. Nie zabrakło ofert kredytów mieszkaniowych prezentowanych przez pośredników finansowych (m.in.: Murator Finanse, Phinance, Doradza.pl). Swoją reprezentację miały agencje nieruchomości (DOM&HOUSE, Polskie Nieruchomości) oraz firmy świadczące usługi z dziedziny aranżacji wnętrz (NB Pracownia, IKEA, ZAPP Aranżacje, Galeria Wnętrz City Meble, Prestiż Decor). Do stoisk deweloperów przyciągała bogata oferta nowości m.in.: EURO STYL zaprezentował Osiedle Mezzo położone w samym sercu gdańskiego Przymorza, firma ATAL przedstawiła modernistyczne osiedle - Przystań Letnica.  ALLCON wystąpił z Zieloną Aleją - osiedle na wzgórzach morenowych, o przyjaznym i rodzinnym charakterze, których balkony, trasy oraz duże ogrody przydomowe staną się łącznikiem pomiędzy strefą prywatną a otoczeniem.

Ekspozycję wystawców dopełnił bogaty program edukacyjny. Goście mogli korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji w punktach doradczych: finanse, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, wynajem, architektura wnętrz i stylizacja. Tradycyjnie dużą popularnością cieszyły się wykłady, w trakcie, których poruszano zagadnienie finansowania nieruchomości, a w szczególności te traktujące o kredycie hipotecznym i procedurach jego pozyskania.

Wiosenna edycja stała pod znakiem tematów dotyczących wnętrz mieszkań i domów.
Partnerami merytorycznymi Targów były: GALERIA WNĘRZ CITY MEBLE oraz IKEA, które przedstawiły nowości i aktualne kierunki w aranżacji wnętrz. Partnerzy merytoryczni targów: GALERIA WNĘRZ CITY MEBLE oraz IKEA przygotowali dla zwiedzających cykl prelekcji, w czasie których omówione zostały zagadnienia: jak wykończyć mieszkanie, nie portfel, jak urządzić swój dom za pomocą światła, jak funkcjonalnie urządzić strefę ogólną a jak strefę prywatną w domu lub mieszkaniu czy: co warto wiedzieć przed zakupem nieruchomości... Można było poznać zasady urządzania małych mieszkań, dowiedzieć się jak stworzyć wnętrze mieszkania lub domu, tak aby było dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Już teraz zachęcamy do udziału w kolejnych wydarzeniach targowych MURATOR EXPO w Trójmieście :

  • 1-2 września – Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdyni – GDYNIA ARENA
  • 20-21 października – Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdańsku – AMBEREXPO
  • 2-3 marca 2019 r. - Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdaśńku - ERGO ARENA


Drukuj