Informacje ogólne

 

Szanowni Państwo, zapraszamy do hali ARENA przy ulicy Wyspiańskiego 33 na premierową wielkopolską edycję Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Targi odbędą się w dniach 7-8 kwietnia.

Targi Mieszkaniowe Murator EXPO Nowy DOM Nowe MIESZKANIE znane są z kompleksowej oferty wystawców, doskonałej promocji oraz programu poradniczego o wyjątkowych walorach edukacyjnych, skierowanego do zwiedzających. Powołując Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Poznaniu stawiamy sobie za cel – z jednej strony – stworzenie idealnej na lokalnym rynku okazji dla deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków czy firm usługowych do prezentacji oferty zainteresowanym klientom, z drugiej zaś strony – wszechstronną pomoc indywidualnym inwestorom w bezpiecznym pokonaniu drogi do własnego „M”.

Murator EXPO, obecny na rynku od 2002 roku, plasuje się w ścisłej czołówce organizatorów targów w Polsce, zarówno pod względem liczby wystawców, zwiedzających, jak i jakości dostarczanych usług. We wszystkich dwudziestu jeden wydarzeniach (17 imprez targowych, 3 plenery literackie oraz 1 plener wodniacki) zorganizowanych przez spółkę w 2017 roku, uczestniczyło ponad 290 tys. zwiedzających.

Targi i plenery Murator EXPO od lat mają wiodącą pozycję w swoich segmentach. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to największe wydarzenie targowe szeroko rozumianego rynku mieszkaniowego, którego zasadność i koncepcję zaakceptowali najwięksi na rynku deweloperzy ogólnopolscy i regionalni. Dotychczas w Warszawie odbyło się ponad 60 edycji Targów. W 2015 roku Murator EXPO rozpoczął organizację targów pod tą marką w Trójmieście i Wrocławiu. W sumie w 2017 roku w wydarzeniach tych udział wzięło 826 wystawców i ponad 71 000 zwiedzających.

Naturalnym krokiem w rozwoju Murator EXPO jest organizacja bliźniaczych imprez w Poznaniu - regionie o dużym potencjale w tej branży. Wielkopolska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędzie się w dniach 7 i 8 kwietnia w kompleksie Hali ARENA, przy ul. Wyspiańskiego 33.
Swoją ofertę zaprezentują: deweloperzy i pośrednicy kredytowi. Goście poszukujący fachowej rady np.: pośrednika kredytowego, architekta wnętrz czy prawnika wezmą udział w otwartych spotkaniach, prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Agencje nieruchomości z Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawią na sprzedaż mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, lokale usługowe oraz nieruchomości inwestycyjne z Poznania i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagać będą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Ponadto można będzie zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Poznania i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Poznań w dniach 7 i 8 kwietnia 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej ARENA przy ulicy Wyspiańskiego 33 w Poznaniu.

Sprzedaż stoisk:
Marcin Sielowski
tel.: 668 544 533
e-mail: msielowski@muratorexpo.pl

 


Drukuj