Wstęp na Targi

GODZINY OTWARCIA
10 września(sobota): 10.00-17.00
11 września (niedziela): 10.00-17.00

COS TORWAR
ul. Łazienkowska 6a, Warszawa

 

W niedzielę (17 kwietnia), o godzinie 13.00 rozpocznie się na Targach Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE występ polskiego saksofonisty Roberta Chojnackiego (sax DeMono) oraz zespołu The Skrzat.

Niechaj płoną wzmacniacze i pękają bezpieczniki.

The Skrzat nie pozostawia na słuchaczu suchej nitki. Grupa prezentuje autorski materiał muzyczny okraszony standardami z okolic bluesa, rocka i country. Na froncie polski Johny Cash - Cezariusz Włodarczyk, wokalista i gitarzysta obdarzony charakterystyczną chrypką. Gitara basowa Piotr Nowak, Gitary Mirek Rocki i Maciej Dłużniewski, perkusja Ara Soghomonian. Agatka Gasińska grająca na skrzypcach wokalistka dzieli bluesowe zamiłowania z poezją śpiewaną.

Instrumentaliści współpracowali z czołówką polskiego bluesa i rocka np.: AYA RL, Ramona Rey, Mira Kubasińska (Breakout), Tomek Lipiński (współzałożyciel zespołów Brygada Kryzys, Tilt i Fotoness), Krzysztof Jaryczewski (Oddział Zamknięty), Robert Brylewski (lider i współzałożyciel zespołów punkrockowych Kryzys i Brygada Kryzys oraz grającego reggae Izraela i współzałożyciel grupy Armia).

Koncertom The Skrzat dodaje głębi i koloru, najpopularniejszy polski saksofonista Robert Chojnacki(DeMONO), którego niezapomniane utwory: Budzikom Śmierć, Prawie do nieba do dziś królują na listach przebojów.

Do zobaczenia Targach Mieszkaniowych 17 kwietnia o 13.00,
Torwar ul. Łazienkowska 6a
.

 

Do rozpoczęcia Targów:

Kalendarium 2016:

 

10 i 11 września | COS Torwar
26 i 27 listopada | PGE Narodowy

 

 

e-Biuletyn informacyjny