Osiedle Bluszczańska II

Osiedle Bluszczańska to zespół mieszkaniowy, który powstaje w zielonej części Mokotowa - prestiżowej dzielnicy Warszawy.

Mokotów to dzielnica z tradycjami, która od lat zachowuje swój wyjątkowy charakter, dominują tu rozległe tereny parkowo-rekreacyjne i kameralna niska zabudowa.

Osiedle Bluszczańska charakteryzuje się lekką architekturą, doskonale wkomponowaną w otaczającą osiedle pełną zieleni okolicę.

Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo Parku Łazienkowskiego, oraz możliwość szybkiego i dogodnego dojazdu do centrum miasta.

Do wszelkich atrakcji stolicy mamy niespełna 5 km. Zielone i ciche sąsiedztwo gwarantujące wypoczynek w scenerii nadwiślańskiej przyrody, prestiżowy adres, a jednocześnie bliskość centrum stanowią o wyjątkowym charakterze tego osiedla.

Zaletą lokalizacji jest także to, iż rejon osiedla objęty jest miejscowym planem zagospodarowania terenu. W bezpośrednim jego sąsiedztwie dopuszczalna jest jedynie zabudowa wielorodzinna z funkcjami usługowymi o wysokości nie przekraczającej 5 kondygnacji.

Ciekawym elementem planu jest projektowany w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla skwer miejski, którego centralnym elementem będzie fontanna.

Miejsce postojowe (pojedyncze) w garażu podziemnym od 29.520 zł Zakończenie budowy - I kwartał 2015 r.

Deweloper: APM DEVELOPMENT
Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie
Powierzchnia: od 51 m2 do 89 m2
Ceny: od 368 897 PLN do 739 292 PLN
Ceny za m2: od 7 216 PLN do 9 225 PLN
Termin realizacji: zakończona
Okolica: szkoła, przychodnia, apteka
Osiedle strzeżone: Tak
Monitoring: Tak
Winda: Tak
Domofon: Tak
Data aktualizacji: 21.06.2017
nr oferty powierzchnia liczba pokoi piętro strona świata cena za m2 cena MdM
G.16 53,21 m2 2 2 zach-płd-wsch 8 050 PLN 428 340,50 PLN nie

Powrót