Aktualności

36% Polaków stawia sobie za cel finansowy zakup mieszkania.

15 czerwca 2018

36% Polaków stawia sobie za cel finansowy zakup mieszkania.  A czy wiesz, że tylko 8% rodaków jest pewnych, że ten cel osiągnie?

Tak wynika z badania „Pramerica Insight: Polacy i Amerykanie o finansach osobistych”. Okazuje się, że nasze cele i marzenia są bliżej niż nam się wydaje. Wystarczy spotkać się z wystawcami podczas targów Murator EXPO, zarówno tymi oferującymi mieszkania, jak i tymi, którzy zapewnią nam bezpieczeństwo finansowe.

Bierzesz kredyt, by spełnić swoje marzenia o domu lub mieszkaniu? Pamiętaj o dobrym zabezpieczeniu spłaty tych zobowiązań!

64% Polaków stawia sobie za cel, by ich kredyty nie obciążyły bliskich. Ale jedynie 10% ankietowanych jest pewnych, że tak się nie stanie. Tak wynika z badania „Pramerica Insight: Polacy i Amerykanie o finansach osobistych”. A wystarczy dobra polisa, by w razie nieszczęścia, pojawiły się środki na spłatę zobowiązań. Spotkaj się z naszymi wystawcami i porozmawiaj, jak zabezpieczyć swoje marzenia.

Czy wiesz, że 72% Polaków posiadających indywidualne ubezpieczenie na życie jest pewnych, że zapewni swoim bliskim podobny standard życia w razie nieszczęścia?

Natomiast 61% osób, które polisy nie posiadają, czuje w tym obszarze niepewność. Tak wynika z badania „Pramerica Insight: Polacy i Amerykanie o finansach osobistych”. Bądź pewny, że Twoi bliscy mogą cieszyć się wymarzonym domem bez względu na to, co przyniesie los i spotkaj się z wystawcami z branży finansowej targów Murator EXPO.


Drukuj Wróć do aktualności